-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Іграшки : Код ДК 021:2015 :37520000-9 (Навчальні ігри та ігрові набори )
Тендер Prozorro UA-2019-06-20-001460-c
Завершена
259 989.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 599.89 UAH
мін. крок: 1% або 2 599.89 UAH
Номер:
9ff36cad33ad49c88b67bad711b25a26
Внутрішній номер закупівлі:
3498128
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-20-001460-c
Замовник:
відділ освіти Андрушівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142980
-
Адреса:
13401, Україна, Житомирська область, місто Андрушівка, пл.Т. Шевченка,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яцик Володимир Миколайович +380413621532 avorda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37520000-9 ІграшкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
259 989.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 599.89 UAH
Період уточнення:
20.06.2019 14:11 - 25.06.2019 14:16
Період прийому пропозицій:
20.06.2019 14:11 - 05.07.2019 14:16
Аукціон:
08.07.2019 13:14 - 08.07.2019 13:53
Період кваліфікації:
08.07.2019 13:53 - 10.07.2019 16:39
Період завантаження договору:
08.07.2019 13:53 - 28.07.2019 13:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Іграшки : Код ДК 021:2015 :37520000-9 (Навчальні ігри та ігрові набори )
Кількість
1401 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БІЛЕЦЬКА ТЕТЯНА ІГОРІВНА
Оскарження: 08.07.2019 13:53 - 21.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3217904701
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БІЛЕЦЬКА ТЕТЯНА ІГОРІВНА +380984181162 mti.tender@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 13300, Житомирська обл., місто Бердичів, ВУЛИЦЯ БУДЬОННОГО, будинок 10, квартира 63
Оскарження: 08.07.2019 13:53 - 21.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
208 310.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
167 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.07.2019 16:39
Документи
47
Скарги
0
ФОП "БОКОВ ЮРІЙ ЛЬВОВИЧ
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2382800295
-
Контактна особа:
ЮРІЙ БОКОВ +380731797923 0731797923@i.ua
-
Адреса:
49106, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 130, корпус 4, квартира 93
Початкова пропозиція
219 883.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
168 000.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
45
Скарги
0
ФОП КИРИЛОВА ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2598803304
-
Контактна особа:
Кирилова Оксана Олександрівна +380957166704 okirilova1971@gmail.com
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Перемоги, буд.32, кв.26
Початкова пропозиція
214 875.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
180 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
ПП "Додіч-Маліцька Марія Володимирівна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2857405601
-
Контактна особа:
Марія Додіч-Маліцька +380972836946 lediukraine@gmail.com
-
Адреса:
32034, Україна, Хмельницька область, Городоцький район, селище міського типу Сатанів, ВУЛ.МОЛОДІЖНА, будинок 11
Початкова пропозиція
197 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
180 290.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
44
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ РИМАР ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2865212285
-
Контактна особа:
Римар Олена Анатоліївна 380977230389, 380977230389 rymar.prozorro@gmail.com
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул.В'ячеслава Чорновола 44/95
Початкова пропозиція
236 967.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
236 967.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
6a4d69fd4c9c4d74a15b139b167b13c5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-20-001460-c-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БІЛЕЦЬКА ТЕТЯНА ІГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3217904701
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БІЛЕЦЬКА ТЕТЯНА ІГОРІВНА +380984181162 mti.tender@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 13300, Житомирська обл., місто Бердичів, ВУЛИЦЯ БУДЬОННОГО, будинок 10, квартира 63
Номер договору:
46
Сума договору:
167 980.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
25.07.2019 00:00
Статус:
Виконаний