-
Відкриті торги
-
КЕП
Іграшки : Код ДК 021:2015 :37520000-9 (Навчальні ігри та ігрові набори )
167 980.00
UAH без ПДВ
Номер:
6a4d69fd4c9c4d74a15b139b167b13c5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-20-001460-c-b1
Замовник:
відділ освіти Андрушівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142980
-
Контактна особа:
Яцик Володимир Миколайович +380413621532 avorda@ukr.net
-
Адреса:
13401, Україна, Житомирська область, місто Андрушівка, пл.Т. Шевченка,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БІЛЕЦЬКА ТЕТЯНА ІГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3217904701
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БІЛЕЦЬКА ТЕТЯНА ІГОРІВНА +380984181162 mti.tender@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 13300, Житомирська обл., місто Бердичів, ВУЛИЦЯ БУДЬОННОГО, будинок 10, квартира 63
Класифікатор ДК 021:2015:
37520000-9 ІграшкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
46
Дата підписання:
25.07.2019 00:00
Період дії договору:
25.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
167 980.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
167 980.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Іграшки : Код ДК 021:2015 :37520000-9 (Навчальні ігри та ігрові набори )
Кількість
1401 штуки
Період постачання
до 31.12.2019