-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Іграшки : Код ДК 021:2015 :37520000-9 (Навчальні ігри та ігрові набори )
Тендер Prozorro UA-2019-06-20-001460-c
Завершена
259 989.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 599.89 UAH
мін. крок: 1% або 2 599.89 UAH
Період уточнення:
20.06.2019 14:11 - 25.06.2019 14:16
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
adc7509c3c594dbe83defbfbbb60de16
Дата опублікування:
21.06.2019 10:30
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
1.Еквівалент не розглядається.
2.Оцінка за найнижчою ціною.Цна неплатника ПДВ розглядається як остаточна без збільшення суми ПДВ.
Дата відповіді:
24.06.2019 09:05