• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (навчальне обладнання та приладдя для оснащення кабінету хімії та біології) (Джерело фінансування закупівлі - за рахунок резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та співфінансування коштів місцевого бюджету)

Завершена

555 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 550.00 UAH
Номер: e868cdfaab0b42c39a4d55a5eb49df0d
Внутрішній номер закупівлі: 3477238
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-06-13-002085-b   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Ярмолинецької районної державної адміністрації
Контактна особа: Кушнір Ірина Олександрівна +380385321847 yarm.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 555 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 550.00 UAH
Період уточнення: 13.06.2019 14:41 - 21.06.2019 08:00
Період прийому пропозицій: 13.06.2019 14:41 - 01.07.2019 08:00
Аукціон: 02.07.2019 11:24 - 02.07.2019 11:45
Період кваліфікації: 02.07.2019 11:45 - 05.07.2019 14:58
Період завантаження договору: 02.07.2019 11:45 - 22.07.2019 11:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для оснащення кабінету хімії (Джерело фінансування закупівлі - за рахунок резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та співфінансування коштів місцевого бюджету)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.08.2019
Місце постачання 32100, Україна, Хмельницька область, смт.Ярмолинці, вул.Пушкіна, 6 Ярмолинецький НВК І-ІІІ ступенів, гімназія На карті
Обладнання для оснащення кабінету біології (Джерело фінансування закупівлі - за рахунок резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та співфінансування коштів місцевого бюджету)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.08.2019
Місце постачання 32100, Україна, Хмельницька область, смт.Ярмолинці, вул.Пушкіна, 6 Ярмолинецький НВК І-ІІІ ступенів, гімназія На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Бі-Про

Оскарження: 02.07.2019 11:45 - 16.07.2019 00:00
Початкова пропозиція 546 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
546 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.07.2019 14:58
Документи 22
Скарги 0
ФОП Cкуловатов Олександр
Початкова пропозиція 553 470.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
553 470.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: ca7fdce182774c15856d6f69f64a6f1d
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-13-002085-b-b1
Постачальник: ТОВ Бі-Про
Номер договору: 240
Сума договору: 546 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 16.07.2019 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s