-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (навчальне обладнання та приладдя для оснащення кабінету хімії та біології) (Джерело фінансування закупівлі - за рахунок резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та співфінансування коштів місцевого бюджету)
546 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
ca7fdce182774c15856d6f69f64a6f1d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-13-002085-b-b1
Постачальник:
ТОВ Бі-Про
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274333
-
Контактна особа:
Пелех Владислав Юрійович +380948228307 info@b-pro.com.ua
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, вул. Новозабарська 2/6
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
240
Дата підписання:
16.07.2019 00:00
Період дії договору:
16.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
546 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 546 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для оснащення кабінету хімії (Джерело фінансування закупівлі - за рахунок резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та співфінансування коштів місцевого бюджету)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.08.2019
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, смт.Ярмолинці, вул.Пушкіна, 6 Ярмолинецький НВК І-ІІІ ступенів, гімназія
На карті
Обладнання для оснащення кабінету біології (Джерело фінансування закупівлі - за рахунок резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та співфінансування коштів місцевого бюджету)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.08.2019
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, смт.Ярмолинці, вул.Пушкіна, 6 Ярмолинецький НВК І-ІІІ ступенів, гімназія
На карті