-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (навчальне обладнання та приладдя для оснащення кабінету хімії та біології) (Джерело фінансування закупівлі - за рахунок резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та співфінансування коштів місцевого бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-06-13-002085-b
Завершена
555 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 550.00 UAH
Період оскарження:
13.06.2019 14:41 - 27.06.2019 00:00
Нічого не знайдено.