-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2019-06-10-002436-b
Згідно з додатками до оголошення
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер:
3975e558c1074149b103fb79cf903893
Внутрішній номер закупівлі:
3458521
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-10-002436-b
Замовник:
Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
04633423
-
Адреса:
01044, Україна, Київська область, Київ, Хрещатик,36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Барабаш Тетяна Олександрівна 380442026081 tender@guekmda.gov.ua http://kievcity.gov.ua/content/69_departament-ekonomiky-ta-investytsij.html
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
10.06.2019 17:16 - 16.06.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2019 17:16 - 26.06.2019 17:00
Аукціон:
27.06.2019 13:12 - 27.06.2019 13:45
Період кваліфікації:
27.06.2019 13:45 - 27.06.2019 17:08
Період завантаження договору:
27.06.2019 17:06 - 17.07.2019 17:06
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Євромедіа Компані
Оскарження: 27.06.2019 13:45 - 08.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32828435
-
Контактна особа:
Наборщиков Віталій Володимирович +380443325617 tender@euromediacompany.com http://euromediacompany.com/ru
-
Адреса:
02140, Україна, Київська область, Київ, вул.Л.Руденко,6-А
Оскарження: 27.06.2019 13:45 - 08.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 637 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 468 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.06.2019 17:06
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "ЕЙМ ЛАУНЧ МЬЮЗИК"
Оскарження: 27.06.2019 17:06 - 08.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36844822
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕЙМ ЛАУНЧ МЬЮЗИК" +380506668671 loungemusicevent@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 04209, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ДНІПРА, будинок 7, квартира 187
Оскарження: 27.06.2019 17:06 - 08.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 742 190.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 469 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.06.2019 17:08
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "МАГОНОВА І ПАРТНЕРИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40926916
-
Контактна особа:
ТОВ "МАГОНОВА І ПАРТНЕРИ" +380639650198 government@magonova.com http://www.magonova.com
-
Адреса:
Україна, 01021, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 16, офіс 4
Початкова пропозиція
2 798 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 469 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
ТОВ "КОМПАНІЯ "ДІВА С"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36630465
-
Контактна особа:
Тетяна Кондратенко +380675072507 kondratenko@divas.com.ua
-
Адреса:
04201, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОЛЯРНА, будинок 6-Б, квартира 14
Початкова пропозиція
2 981 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 981 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
32bff916ef2d462ca3279c18181a430f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-10-002436-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ЕЙМ ЛАУНЧ МЬЮЗИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36844822
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕЙМ ЛАУНЧ МЬЮЗИК" +380506668671 loungemusicevent@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 04209, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ДНІПРА, будинок 7, квартира 187
Номер договору:
ІФ/2019
Сума договору:
2 469 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
11.07.2019 16:00
Статус:
Виконаний