-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва)
2 469 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
32bff916ef2d462ca3279c18181a430f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-10-002436-b-b1
Замовник:
Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
04633423
-
Контактна особа:
Барабаш Тетяна Олександрівна 380442026081 tender@guekmda.gov.ua http://kievcity.gov.ua/content/69_departament-ekonomiky-ta-investytsij.html
-
Адреса:
01044, Україна, Київська область, Київ, Хрещатик,36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЕЙМ ЛАУНЧ МЬЮЗИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36844822
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕЙМ ЛАУНЧ МЬЮЗИК" +380506668671 loungemusicevent@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 04209, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ДНІПРА, будинок 7, квартира 187
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Номер договору:
ІФ/2019
Дата підписання:
11.07.2019 16:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
2 469 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 469 000.00 UAH)
Оплачено:
2 469 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 469 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019