-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2019-06-10-002436-b
Згідно з додатками до оголошення
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Період уточнення:
10.06.2019 17:16 - 16.06.2019 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим