-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт кабінетів № 1,2,3,4,5,9,12,16,19,20, кімнати чергових та коридору 1-го поверху 2-х поверхового лабораторного корпусу Комунального закладу "Бердянський медичний коледж" Запорізької обласної ради за адресою: вул. Консульська 23є, м. Бердянськ
Тендер Prozorro UA-2019-06-03-001423-b
згідно з тендерною документацією
Завершена
401 623.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 204.87 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 204.87 UAH
Номер:
8e81ca257b754a2fbae34cc3ea29be59
Внутрішній номер закупівлі:
3431370
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-03-001423-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БЕРДЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011315
-
Адреса:
71112, Україна, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ІТАЛІЙСЬКА, будинок 66/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бескаравайна Олена Сергіївна 380677481739 bmedcol.tender@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
401 623.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 204.87 UAH
Період уточнення:
03.06.2019 13:12 - 08.06.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2019 13:12 - 18.06.2019 15:00
Аукціон:
19.06.2019 14:28 - 19.06.2019 14:49
Період кваліфікації:
19.06.2019 14:49 - 20.06.2019 09:21
Період завантаження договору:
19.06.2019 14:49 - 09.07.2019 14:49
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт кабінетів № 1,2,3,4,5,9,12,16,19,20, кімнати чергових та коридору 1-го поверху 2-х поверхового лабораторного корпусу Комунального закладу "Бердянський медичний коледж" Запорізької обласної ради за адресою: вул. Консульська 23є, м. Бердянськ
Кількість
1 послуга
Період постачання
28.06.2019 - 31.08.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Табакова Валентина Федорівна
Оскарження: 19.06.2019 14:49 - 01.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2372009449
-
Контактна особа:
Табакова Валентина 380668313896, 380668313896 tabakovavalentinaf@gmail.com
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Камишова,6
Оскарження: 19.06.2019 14:49 - 01.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
399 356.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
399 356.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.06.2019 09:21
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "Он Лайн Азов - Юг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36451591
-
Контактна особа:
Владислав Андреев +380615334458 azovline@i.ua
-
Адреса:
71118, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, ВУЛИЦЯ ДЮМІНА, будинок 42
Початкова пропозиція
401 210.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
401 210.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
0b45bc61aa774d5da82a0d69f603dd37
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-03-001423-b-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Табакова Валентина Федорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2372009449
-
Контактна особа:
Табакова Валентина 380668313896, 380668313896 tabakovavalentinaf@gmail.com
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Камишова,6
Номер договору:
56
Сума договору:
399 356.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.07.2019 00:00 - 31.08.2019 00:00
Дата підписання:
02.07.2019 00:00
Статус:
Виконаний