-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт кабінетів № 1,2,3,4,5,9,12,16,19,20, кімнати чергових та коридору 1-го поверху 2-х поверхового лабораторного корпусу Комунального закладу "Бердянський медичний коледж" Запорізької обласної ради за адресою: вул. Консульська 23є, м. Бердянськ
Поточний ремонт кабінетів № 1,2,3,4,5,9,12,16,19,20, кімнати чергових та коридору 1-го поверху 2-х поверхового лабораторного корпусу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "БЕРДЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ за адресою: вул. Консульська 23є, м. Бердянськ
399 356.00
UAH без ПДВ
Номер:
0b45bc61aa774d5da82a0d69f603dd37
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-03-001423-b-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БЕРДЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011315
-
Контактна особа:
Бескаравайна Олена Сергіївна 380677481739 bmedcol.tender@i.ua
-
Адреса:
71112, Україна, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ІТАЛІЙСЬКА, будинок 66/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Табакова Валентина Федорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2372009449
-
Контактна особа:
Табакова Валентина 380668313896, 380668313896 tabakovavalentinaf@gmail.com
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Камишова,6
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Опис:
Поточний ремонт кабінетів № 1,2,3,4,5,9,12,16,19,20, кімнати чергових та коридору 1-го поверху 2-х поверхового лабораторного корпусу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "БЕРДЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ за адресою: вул. Консульська 23є, м. Бердянськ
Номер договору:
56
Дата підписання:
02.07.2019 00:00
Період дії договору:
02.07.2019 00:00 - 31.08.2019 00:00
Сума договору:
399 356.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
399 272.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт кабінетів № 1,2,3,4,5,9,12,16,19,20, кімнати чергових та коридору 1-го поверху 2-х поверхового лабораторного корпусу Комунального закладу "Бердянський медичний коледж" Запорізької обласної ради за адресою: вул. Консульська 23є, м. Бердянськ
Кількість
1 послуга
Період постачання
28.06.2019 - 31.08.2019