-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт кабінетів № 1,2,3,4,5,9,12,16,19,20, кімнати чергових та коридору 1-го поверху 2-х поверхового лабораторного корпусу Комунального закладу "Бердянський медичний коледж" Запорізької обласної ради за адресою: вул. Консульська 23є, м. Бердянськ
Тендер Prozorro UA-2019-06-03-001423-b
згідно з тендерною документацією
Завершена
401 623.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 204.87 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 204.87 UAH
Період уточнення:
03.06.2019 13:12 - 08.06.2019 15:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим