-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Діагностикуми для ідентифікації мікроорганізмів
Тендер Prozorro UA-2019-05-29-002976-c
для використання у ветеринарній медицині, забезпечення тендерної пропозиції у вигляді банківської гарантії.
Торги не відбулися
876 490.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 876.49 UAH
мін. крок: 0.1% або 876.49 UAH
Номер:
52578e1945dc4a44993d0dfbf7db8cad
Внутрішній номер закупівлі:
3422448
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-29-002976-c
Замовник:
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
39924774
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, Бориса Грінченка 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фомінова Олена Вікторівна +380445288419 uvets@ukr.net http://consumer.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
876 490.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
876.49 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
26 200.00 UAH
Період уточнення:
29.05.2019 17:50 - 03.06.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2019 17:50 - 13.06.2019 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписIV. ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ 4.1. Розрахунки за цим Договором проводяться шляхом безготівкового перерахування коштів Покупця з його поточного рахунку на поточний рахунок Продавця, що визначений в розділі XIII цього Договору та за наявності відповідного бюджетного призначення. 4.2. Покупець здійснює оплату вартості поставленого Товару (партії) відповідно до видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях100 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Діагностикуми для ідентифікації мікроорганізмів (Джерело фінансування закупівлі - Державний бюджет)
Кількість
13 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019