-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
Тендер Prozorro UA-2019-05-29-001051-c
послуги з ремонту вантажопідіймальних кранів
Завершена
3 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 3 900.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 3 900.00 UAH
Номер:
ff9f6baf2a504989919412edf1ac7d9e
Внутрішній номер закупівлі:
3419295
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-29-001051-c
Замовник:
ДП "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЮЖНИЙ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, ВУЛИЦЯ БЕРЕГОВА, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Павлович Ковшар +380487507360 comtender@port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 900.00 UAH
Період уточнення:
29.05.2019 11:51 - 04.06.2019 09:30
Період прийому пропозицій:
29.05.2019 11:51 - 14.06.2019 09:30
Аукціон:
18.06.2019 12:50 - 18.06.2019 13:17
Період кваліфікації:
18.06.2019 13:17 - 25.06.2019 10:16
Період завантаження договору:
18.06.2019 13:17 - 08.07.2019 13:17
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата вартості послуг здійснюється за кожну фактично надану окрему послугу прямим банківським переведенням коштів на рахунок Виконавця протягом 30 (тридцяти) банківських днів з дня підписання Сторонами відповідних Актів здавання-приймання наданих послуг на підставі виставлених Виконавцем рахунків.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки. (Джерело фінансування закупівлі: власні кошти)
Кількість
222 послуга
Період постачання
до 01.01.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПОЛІКРАН"
Оскарження: 18.06.2019 13:17 - 06.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41243861
-
Контактна особа:
Ігор Рещенко +380985660198 polikran@ukr.net
-
Адреса:
65069, Україна, Одеська область, місто Одеса, ПРОСПЕКТ ДОБРОВОЛЬСЬКОГО, будинок 92, квартира 188
Оскарження: 18.06.2019 13:17 - 06.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
3 856 355.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 809 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2019 10:16
Документи
20
Скарги
1
ПрАТ "Южмормонтаж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14122468
-
Контактна особа:
Сергій Бардачов +380502272039,+380552470087 umm@umm.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ОСТРІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 5
Початкова пропозиція
3 877 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 810 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ПРАТ "Конекрейнс Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20013200
-
Контактна особа:
Павська Катерина Георгіївна +380487869121 Ekaterina.Pavskaya@konecranes.com
-
Адреса:
65049, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Фонтанська дорога, 16/8, офіс 9
Початкова пропозиція
3 898 944.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 820 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
8bc4a1beea8f49cb85bdaf75e500f6c7
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-29-001051-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ПОЛІКРАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41243861
-
Контактна особа:
Ігор Рещенко +380985660198 polikran@ukr.net
-
Адреса:
65069, Україна, Одеська область, місто Одеса, ПРОСПЕКТ ДОБРОВОЛЬСЬКОГО, будинок 92, квартира 188
Номер договору:
Т/ВМ-106/19
Сума договору:
4 570 082.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.07.2019 00:00 - 01.05.2020 00:00
Дата підписання:
31.07.2019 15:13
Статус:
Виконаний