-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
згідно з ч.5 ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі"
4 570 082.00
UAH без ПДВ
Номер:
8bc4a1beea8f49cb85bdaf75e500f6c7
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-29-001051-c-c1
Замовник:
ДП "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЮЖНИЙ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Контактна особа:
Сергій Павлович Ковшар +380487507360 comtender@port-yuzhny.com.ua
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, ВУЛИЦЯ БЕРЕГОВА, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ПОЛІКРАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41243861
-
Контактна особа:
Ігор Рещенко +380985660198 polikran@ukr.net
-
Адреса:
65069, Україна, Одеська область, місто Одеса, ПРОСПЕКТ ДОБРОВОЛЬСЬКОГО, будинок 92, квартира 188
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Опис:
згідно з ч.5 ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер договору:
Т/ВМ-106/19
Дата підписання:
31.07.2019 15:13
Період дії договору:
31.07.2019 00:00 - 01.05.2020 00:00
Сума договору:
4 570 082.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
2 265 412.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки. (Джерело фінансування закупівлі: власні кошти)
Кількість
311 послуга
Період постачання
до 01.05.2020
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
b2d2b1c413c140819065fcd8c4eeca05
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно з ч.5 ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 13:04
Статус:
Опубліковано