• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Монтаж системи пожежної сигналізації та передачі тривожних сповіщень на пульт централізованого спостереження та системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією в приміщеннях гуртожитка КЗОЗ "Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової" за адресою: вул. 1 Травня, буд.26ª, м. Куп’янськ, Харківська обл., 63705

Завершена

480 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
Номер: fe97cc32dc78483fac2a70c0c90161d7
Внутрішній номер закупівлі: 3410724
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-27-001884-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я "КУП’ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ"
Контактна особа: Зеріна Світлана Іванівна +380 57 425 33 22 kmu75@ukr.net http://medcollege.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 480 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 800.00 UAH
Період уточнення: 27.05.2019 15:53 - 01.06.2019 17:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2019 15:53 - 11.06.2019 17:00
Аукціон: 12.06.2019 13:18 - 12.06.2019 13:39
Період кваліфікації: 12.06.2019 13:39 - 18.06.2019 14:43
Період завантаження договору: 12.06.2019 13:39 - 02.07.2019 13:39

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монтаж системи пожежної сигналізації та передачі тривожних сповіщень на пульт централізованого спостереження та системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією в приміщеннях гуртожитка КЗОЗ "Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової" за адресою: вул. 1 Травня, буд.26ª, м. Куп’янськ, Харківська обл., 63705
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.07.2019 - 31.08.2019
Місце постачання 63705, Україна, Харківська обл., Куп'янськ, 1 Травня, 26а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ОХОРОНА МАСТЕРС

Оскарження: 12.06.2019 13:39 - 29.06.2019 00:00
Початкова пропозиція 425 010.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
350 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2019 14:43
Документи 13
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУГСПЕЦТЕХНОСЕРВІС"
Початкова пропозиція 399 243.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
394 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 20
Скарги 0

Контракти

Номер: 404c57160de34c1d82d6e7e9417c6dbf
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-27-001884-a-a1
Постачальник: ТОВ ОХОРОНА МАСТЕРС
Номер договору: 19/06/19-М-ПС
Сума договору: 350 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 291 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 02.07.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір про закупівлю.pdf
p7s
sign.p7s