-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монтаж системи пожежної сигналізації та передачі тривожних сповіщень на пульт централізованого спостереження та системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією в приміщеннях гуртожитка КЗОЗ "Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової" за адресою: вул. 1 Травня, буд.26ª, м. Куп’янськ, Харківська обл., 63705
Тендер Prozorro UA-2019-05-27-001884-a
Завершена
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
Період уточнення:
27.05.2019 15:53 - 01.06.2019 17:00
Відповідь надана
питання щодо кваліфікаційних вимог
Номер:
7410a7e61e5d4b6c812873ca8829b4ff
Дата опублікування:
31.05.2019 16:13
Опис:
п. 1.1. п. 1 Додатку 2 ТД передбачено надання Інформаційної довідки про технічні можливості учасника про наявність ресурсної та матеріально-технічної бази, необхідних для виконання умов договору про закупівлю, а саме: найменування обладнання/матеріально-технічної бази резервна кількість обладнання, право користування, кількість тощо, необхідного для виконання договору (довідка в довільній формі про наявність офісу, складських приміщень, автомобільного транспорту).
Питання: що Замовник має на увазі, використовуючи вимогу при складанні довідки "найменування обладнання/матеріально-технічної бази резервна кількість обладнання".
прошу надати роз'яснення терміну "резервна кількість"
Відповідь:
При виконанні робіт за предметом закупівлі, у разі необхідності потреби залучення додаткового обладнання за власні кошти.
Дата відповіді:
03.06.2019 09:12