-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж системи пожежної сигналізації та передачі тривожних сповіщень на пульт централізованого спостереження та системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією в приміщеннях гуртожитка КЗОЗ "Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової" за адресою: вул. 1 Травня, буд.26ª, м. Куп’янськ, Харківська обл., 63705
350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
404c57160de34c1d82d6e7e9417c6dbf
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-27-001884-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я "КУП’ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010925
-
Контактна особа:
Зеріна Світлана Іванівна +380 57 425 33 22 kmu75@ukr.net http://medcollege.com.ua
-
Адреса:
63705, Україна, Харківська обл., Куп'янськ, м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ОХОРОНА МАСТЕРС
×
-
Код ЄДРПОУ:
41207142
-
Контактна особа:
Босий Микола Олексійович +380505304437 masters.kharkov@gmail.com
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, Харків, Гімназійна набережна, 16
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
19/06/19-М-ПС
Дата підписання:
02.07.2019 00:00
Період дії договору:
02.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
350 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 333.33 UAH)
Оплачено:
350 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 333.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монтаж системи пожежної сигналізації та передачі тривожних сповіщень на пульт централізованого спостереження та системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією в приміщеннях гуртожитка КЗОЗ "Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової" за адресою: вул. 1 Травня, буд.26ª, м. Куп’янськ, Харківська обл., 63705
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.07.2019 - 31.08.2019