• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Мультимедійне обладнання (інтерактивний коиплекс)

Завершена

293 260.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 932.60 UAH
Номер: 0ae792881c354292bc99a74b8f46ea51
Внутрішній номер закупівлі: 3397365
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-23-000455-a   
Замовник: Відділ освіти Вовчанської районної державної адміністрації
Контактна особа: Бурменко Алла Анатоліївна 0975150509 BURMENKO.ALLA@UKR.NET http://wolrwo.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 293 260.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 932.60 UAH
Період уточнення: 23.05.2019 10:23 - 28.05.2019 11:00
Період прийому пропозицій: 23.05.2019 10:23 - 07.06.2019 11:00
Аукціон: 10.06.2019 11:53 - 10.06.2019 12:14
Період кваліфікації: 10.06.2019 12:14 - 12.06.2019 10:32
Період завантаження договору: 10.06.2019 12:14 - 30.06.2019 12:14

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійне обладнання (інтерактивний комплекс)
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 4 комплект
Період постачання до 01.08.2019
Місце постачання 62503, Україна, Харківська обл., Вовчанськ, Гоголя,31 (Заклади освіти Вовчанського району) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дидактиклаб"

Оскарження: 10.06.2019 12:14 - 23.06.2019 00:00
Початкова пропозиція 287 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
287 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.06.2019 10:32
Документи 26
Скарги 0
Фізична особа підприємець Рогоза Валентин Володимирович
Початкова пропозиція 290 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 3e885ece58ab4ccaa9f1dacdb2778ad8
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-23-000455-a-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Дидактиклаб"
Номер договору: 214
Сума договору: 287 640.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 01.07.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір мультимед..pdf
pdf
ду1 (1).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s