-
Відкриті торги
-
КЕП
Мультимедійне обладнання (інтерактивний коиплекс)
287 640.00
UAH з ПДВ
Номер:
3e885ece58ab4ccaa9f1dacdb2778ad8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-23-000455-a-b1
Замовник:
Відділ освіти Вовчанської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146400
-
Контактна особа:
Бурменко Алла Анатоліївна 0975150509 BURMENKO.ALLA@UKR.NET http://wolrwo.at.ua
-
Адреса:
62503, Україна, Харківська обл., Вовчанськ, м. Вовчанськ, ВУЛ. ГОГОЛЯ, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дидактиклаб"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42831727
-
Контактна особа:
Пасенцян Артем 380686001466, 380686001466 info@didacticlab.com.ua
-
Адреса:
68355, Україна, Одеська область, Вилкове, Прикордонна 4б, кв 7
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
214
Дата підписання:
01.07.2019 00:00
Період дії договору:
01.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
287 640.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 287 640.00 UAH)
Оплачено:
287 640.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 287 640.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійне обладнання (інтерактивний комплекс)
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 01.08.2019
Місце постачання
62503, Україна, Харківська обл., Вовчанськ, Гоголя,31 (Заклади освіти Вовчанського району)
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
bba36cc30b3a4a3c9f1c87b10c8d2e0e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В розділ І «Предмет договору» п. 1.1 внести зміни згідно п.3 ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі, та викласти в новій редакції:
в розділі V «Поставка товарів» в п.5.3. «Місце поставки товарів» внести зміни,та викласти в новій редакції: 62503,Україна, Харківська обл..,Вовчанськ,Гоголя,31 (Заклади освіти Вовчанського району);
в розділ XІІІ «Місцезнаходження та банківські реквізити сторін» внести зміни, та викласти його в новій редакції:
асти його в новій редакції:
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.07.2019 00:00
Статус:
Опубліковано