-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мультимедійне обладнання (інтерактивний коиплекс)
Тендер Prozorro UA-2019-05-23-000455-a
Завершена
293 260.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 932.60 UAH
мін. крок: 1% або 2 932.60 UAH
Період уточнення:
23.05.2019 10:23 - 28.05.2019 11:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
f328d774e9d844caafeddef05564ef30
Дата опублікування:
24.05.2019 08:06
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Доброго дня
1) Ні, ми не допускаємо товари, які не відповідають технічним вимогам тендерної документації.
2) Відділ освіти є не прибутковою організацією і сума ПДВ не має значення включена вона до ціни чи ні.
Дата відповіді:
24.05.2019 10:49