• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання

Завершена

705 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 705.00 UAH
Номер: 63247cd872dd42bfb591009ee7fdcde2
Внутрішній номер закупівлі: 3381067
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-20-000028-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Генічеська центральна районна лікарня Генічеської районної ради Херсонської області
Контактна особа: Ельдар Фетієв +380553432122,+380973954004,+380975180721 crb-genich03@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 705 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 705.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 20 000.00 UAH
Період уточнення: 20.05.2019 08:23 - 02.06.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2019 08:23 - 12.06.2019 18:00
Аукціон: 13.06.2019 11:14 - 13.06.2019 11:47
Період кваліфікації: 13.06.2019 11:47 - 20.06.2019 12:13
Період завантаження договору: 13.06.2019 11:47 - 03.07.2019 11:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 47 комплект
Період постачання до 31.07.2019
Місце постачання 75500, Україна, Херсонська область, Геничеськ, пр-т Миру,130 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЮДІТРЕЙД"

Оскарження: 13.06.2019 11:47 - 01.07.2019 00:00
Початкова пропозиція 569 955.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
569 955.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.06.2019 12:13
Документи 45
Скарги 0
ТОВ «АРТЛАЙН ІТ»
Початкова пропозиція 613 867.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
599 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 20
Скарги 0
ТОВ "КОМЕЛ"
Початкова пропозиція 630 458.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0
ТОВ "АСАП ДЕМО"
Початкова пропозиція 651 420.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
651 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 25
Скарги 0

Контракти

Номер: 6ec94976223545dfb803d73b3cd8522b
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-20-000028-a-c1
Постачальник: ТОВ "ЮДІТРЕЙД"
Номер договору: № 114
Сума договору: 569 955.84 UAH з ПДВ
Сума договору: 474 963.20 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 02.07.2019 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір комп'ютерне обладнання.pdf
pdf
Додаткова угода № 1 комп'ютерне обладнання.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s