-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2019-05-20-000028-a
Завершена
705 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 705.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 705.00 UAH
Період уточнення:
20.05.2019 08:23 - 02.06.2019 18:00
Відповідь надана
тендерна документація
Номер:
8150e4ef110f42248eb72475e6777e63
Дата опублікування:
20.05.2019 14:24
Опис:
Дорого дня, додайте будь ласка документацію до закупівлі!
Відповідь:
Доброго дня. Документацію оприлюднено
Дата відповіді:
20.05.2019 19:27