-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання
569 955.84
UAH з ПДВ
Номер:
6ec94976223545dfb803d73b3cd8522b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-20-000028-a-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Генічеська центральна районна лікарня Генічеської районної ради Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003971
-
Контактна особа:
Ельдар Фетієв +380553432122,+380973954004,+380975180721 crb-genich03@ukr.net
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, проспект Миру, буд. 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЮДІТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42036301
-
Контактна особа:
Андрей Зуб +380532642042,+380971674023,+380684745789,+380509760085 uditrade@ukr.net
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СОБОРНОСТІ, будинок 73
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 114
Дата підписання:
02.07.2019 10:00
Період дії договору:
02.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
569 955.84 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 94 992.64 UAH)
Оплачено:
569 955.84 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 94 992.64 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання
Кількість
47 комплект
Період постачання
до 31.07.2019
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
70c87817433f4c23ad11d8303fda0ef0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна розрахункового рахунку замовника
Номер додаткової угоди:
№ 114/ДУ № 1
Дата внесення змін до договору:
05.07.2019 11:00
Статус:
Опубліковано