-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень Палацу Потоцьких Тульчинського коледжу культури по вул. Незалежності, 10 в м. Тульчин, Тульчинського району, Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2019-04-06-000001-c
Завершена
639 995.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 400.00 UAH
Номер:
e6cd8776dd804424a42abd2605890213
Внутрішній номер закупівлі:
3343687
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-06-000001-c
Замовник:
Тульчинський коледж культури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214403
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борболюк Василь Афанасійович +380433522202 tulchin_kulture@ukr.net http://uatuc.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45410000-4 Штукатурні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
639 995.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 400.00 UAH
Період уточнення:
06.04.2019 01:09 - 15.04.2019 01:14
Період прийому пропозицій:
06.04.2019 01:09 - 25.04.2019 01:14
Аукціон:
26.04.2019 13:03 - 26.04.2019 13:24
Період кваліфікації:
26.04.2019 13:24 - 02.05.2019 16:03
Період завантаження договору:
26.04.2019 13:24 - 16.05.2019 13:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень Палацу Потоцьких Тульчинського коледжу культури по вул. Незалежності, 10 в м. Тульчин, Тульчинського району, Вінницької області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.05.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЧЕПРЕМБУДМОНТАЖ"
Оскарження: 26.04.2019 13:24 - 13.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37972124
-
Контактна особа:
Долинний Павло Іванович +380983509320 cheprembudmontazh@gmail.com
-
Адреса:
31056, Україна, Хмельницька, Красилівський район, село Чепелівка, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ, будинок 24
Оскарження: 26.04.2019 13:24 - 13.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
555 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
542 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.05.2019 16:03
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "ТИТАН БУДІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41591121
-
Контактна особа:
Віктор Голуб +380979664009 titanbudinvest@gmail.com
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ЧЕХОВА, будинок 25
Початкова пропозиція
619 316.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
543 199.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
5693bff5499649318d4612b860de70cd
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-06-000001-c-a1
Постачальник:
ПП "ЧЕПРЕМБУДМОНТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37972124
-
Контактна особа:
Долинний Павло Іванович +380983509320 cheprembudmontazh@gmail.com
-
Адреса:
31056, Україна, Хмельницька, Красилівський район, село Чепелівка, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ, будинок 24
Номер договору:
4
Сума договору:
542 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.05.2019 00:00 - 01.06.2019 23:59
Дата підписання:
13.05.2019 00:00
Статус:
Підписаний