-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень Палацу Потоцьких Тульчинського коледжу культури по вул. Незалежності, 10 в м. Тульчин, Тульчинського району, Вінницької області
542 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
5693bff5499649318d4612b860de70cd
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-06-000001-c-a1
Постачальник:
ПП "ЧЕПРЕМБУДМОНТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37972124
-
Контактна особа:
Долинний Павло Іванович +380983509320 cheprembudmontazh@gmail.com
-
Адреса:
31056, Україна, Хмельницька, Красилівський район, село Чепелівка, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ, будинок 24
Класифікатор ДК 021:2015:
45410000-4 Штукатурні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
4
Дата підписання:
13.05.2019 00:00
Період дії договору:
13.05.2019 00:00 - 01.06.2019 23:59
Сума договору:
542 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 542 200.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень Палацу Потоцьких Тульчинського коледжу культури по вул. Незалежності, 10 в м. Тульчин, Тульчинського району, Вінницької області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.05.2019