-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень Палацу Потоцьких Тульчинського коледжу культури по вул. Незалежності, 10 в м. Тульчин, Тульчинського району, Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2019-04-06-000001-c
Завершена
639 995.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 400.00 UAH
Період уточнення:
06.04.2019 01:09 - 15.04.2019 01:14
Звернень немає. Звернення не може бути заданим