-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (багатофункціональні пристрої, принтер, килимки для комп’ютерної миші, комп’ютерні миші, мережеві фільтри, USB-хаби)
Тендер Prozorro UA-2019-05-13-000127-a
Завершена
271 490.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 357.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 357.45 UAH
Номер:
9dd0b4c8411642528d6dac9f97fb68b1
Внутрішній номер закупівлі:
3343451
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-13-000127-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Енергодарської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42037326
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, Місто Енергодар, вулица Курчатова 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міхова Наталія Вікторівна +380664503682 knpemp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
271 490.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 357.45 UAH
Період уточнення:
13.05.2019 09:31 - 18.05.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2019 09:31 - 28.05.2019 12:00
Аукціон:
29.05.2019 15:46 - 29.05.2019 16:07
Період кваліфікації:
29.05.2019 16:07 - 30.05.2019 09:25
Період завантаження договору:
29.05.2019 16:07 - 18.06.2019 16:07
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 (CPV) - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (багатофункціональні пристрої, принтер, килимки для комп’ютерної миші, комп’ютерні миші, мережеві фільтри, USB-хаби)
Кількість
181 штуки
Період постачання
до 30.06.2019
Місце постачання
71500, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, проспект Будівельників, 33
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЮДІТРЕЙД"
Оскарження: 29.05.2019 16:07 - 10.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42036301
-
Контактна особа:
Андрей Зуб +380532642042,+380971674023,+380684745789,+380509760085 uditrade@ukr.net
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СОБОРНОСТІ, будинок 73
Оскарження: 29.05.2019 16:07 - 10.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
270 886.86 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 886.86 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.05.2019 09:25
Документи
44
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860186
-
Контактна особа:
Мозговий Олександр Петрович 380737176145, 380737176145 protech.itua@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В
Початкова пропозиція
271 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
271 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
8d0292825a9d492fb4854ae903b20d8a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-13-000127-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ЮДІТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42036301
-
Контактна особа:
Андрей Зуб +380532642042,+380971674023,+380684745789,+380509760085 uditrade@ukr.net
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СОБОРНОСТІ, будинок 73
Номер договору:
№04/06
Сума договору:
270 886.86 UAH з ПДВ
Сума договору:
225 739.05 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
11.06.2019 00:00
Статус:
Виконаний