• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021-2015 (CPV) - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (багатофункціональні пристрої, принтер, килимки для комп’ютерної миші, комп’ютерні миші, мережеві фільтри, USB-хаби)

Завершена

271 490.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 357.45 UAH
Період уточнення: 13.05.2019 09:31 - 18.05.2019 12:00
Відповідь надана

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Номер: 774fd6380e39450f9ee9f5da4a7599ad
Дата опублікування: 14.05.2019 10:28
Опис: 1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі? 2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь: Доброго дня! 1) Згідно Притітки 1 до Таблиці №1 Додатку 3 до Тендерної документації : з метою дотримання законодавства про захист економічної конкуренції, Учасник може враховувати еквівалент або аналог за умов повної відповідності технічним характеристикам (вимогам Замовника), тому всі посилання на конкретну марку, виробника, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, слід читати з виразом „або еквівалент”. 2) Так, Фізичні особи-підприємці неплатники ПДВ допускаються до участі у Закупівлі. КНП "МЦПМСД" є неприбутковою організацією, так всі пропозиції Учасників будуть розглядатися так, як подаються Учасниками незалежно від форм оподаткування.
Дата відповіді: 14.05.2019 10:49