-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (багатофункціональні пристрої, принтер, килимки для комп’ютерної миші, комп’ютерні миші, мережеві фільтри, USB-хаби)
270 886.86
UAH з ПДВ
Номер:
8d0292825a9d492fb4854ae903b20d8a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-13-000127-a-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Енергодарської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42037326
-
Контактна особа:
Міхова Наталія Вікторівна +380664503682 knpemp@ukr.net
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, Місто Енергодар, вулица Курчатова 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЮДІТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42036301
-
Контактна особа:
Андрей Зуб +380532642042,+380971674023,+380684745789,+380509760085 uditrade@ukr.net
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СОБОРНОСТІ, будинок 73
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
№04/06
Дата підписання:
11.06.2019 00:00
Період дії договору:
11.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
270 886.86 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 45 147.81 UAH)
Оплачено:
270 886.86 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 45 147.81 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 (CPV) - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (багатофункціональні пристрої, принтер, килимки для комп’ютерної миші, комп’ютерні миші, мережеві фільтри, USB-хаби)
Кількість
181 штуки
Період постачання
до 30.06.2019
Місце постачання
71500, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, проспект Будівельників, 33
На карті