-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівельні товари (Пароніт)
Тендер Prozorro UA-2019-03-29-000538-c
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-03-20-001058-c , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Пароніт»
Завершена
214 544.64
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 145.45 UAH
мін. крок: 1% або 2 145.45 UAH
Номер:
33d0fbea89b44149be12e9afce7c5f3d
Внутрішній номер закупівлі:
3336491
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-29-000538-c
Замовник:
Філія "Оператор газосховищ України" АТ "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601222
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська обл., Львів, ВУЛ. ІВАНА РУБЧАКА, будинок 3, 2 ПОВЕРХ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пітула Мар`яна Ігорівна (032) 234-93-65 pitula-mi@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
214 544.64 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 145.45 UAH
Період уточнення:
29.03.2019 16:02 - 07.04.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2019 16:02 - 17.04.2019 17:00
Аукціон:
18.04.2019 12:35 - 18.04.2019 13:08
Період кваліфікації:
18.04.2019 13:08 - 24.04.2019 09:57
Період завантаження договору:
18.04.2019 13:08 - 08.05.2019 13:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівельні товари (Пароніт)
Кількість
3500 кілограм
Період постачання
17.05.2019 - 27.06.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
Оскарження: 18.04.2019 13:08 - 05.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35046274
-
Контактна особа:
Ножкіна Олена Валеріївна +380456379431 tribo95@i.ua http://tribo.ua
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Леваневського, 95
Оскарження: 18.04.2019 13:08 - 05.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
126 950.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
126 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.04.2019 09:57
Документи
47
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОГУМА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33287328
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОГУМА" +380567855040 DNEPROGUMA1@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49074, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БАТУМСЬКА, будинок 11, офіс 202
Початкова пропозиція
135 987.50 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
135 987.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32628494
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ" +380509101154 EPROM2024@GMAIL.COM
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька обл., Краматорськ, Донецька обл., місто Краматорськ, БУЛЬВАР МАШИНОБУДІВНИКІВ, будинок 20, офіс 34
Початкова пропозиція
158 410.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
158 410.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "АРТИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25185087
-
Контактна особа:
ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "АРТИ" +380577575156 dozenkooi@arti.com.ua
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61001, г. Харьков, ул. Плехановская, д.16-А
Початкова пропозиція
193 573.20 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
193 573.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
cb75a553ac3547c59c80efd8e2e7976f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-29-000538-c-c1
Постачальник:
ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35046274
-
Контактна особа:
Ножкіна Олена Валеріївна +380456379431 tribo95@i.ua http://tribo.ua
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Леваневського, 95
Номер договору:
1905000175
Сума договору:
126 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.05.2019 00:00 - 22.06.2019 00:00
Дата підписання:
13.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний