-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівельні товари (Пароніт)
Тендер Prozorro UA-2019-03-29-000538-c
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-03-20-001058-c , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Пароніт»
Завершена
214 544.64
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 145.45 UAH
мін. крок: 1% або 2 145.45 UAH
Період оскарження:
29.03.2019 16:02 - 13.04.2019 00:00
Нічого не знайдено.