• Відкриті торги
  • КЕП

Будівельні товари (Пароніт)

Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-03-20-001058-c , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Пароніт»

126 950.00 UAH без ПДВ
Номер: cb75a553ac3547c59c80efd8e2e7976f
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-29-000538-c-c1
Замовник: Філія "Оператор газосховищ України" АТ "Укртрансгаз"
Постачальник: ТОВ Білоцерківський завод "Трібо"
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Опис: Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-03-20-001058-c , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Пароніт»
Номер договору: 1905000175
Дата підписання: 13.05.2019 00:00
Період дії договору: 13.05.2019 00:00 - 22.06.2019 00:00
Сума договору: 126 950.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 124 801.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівельні товари (Пароніт)
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Кількість 3500 кілограм
Період постачання 17.05.2019 - 27.06.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті