-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Моноблоки
Тендер Prozorro UA-2019-03-21-000371-b
Детальний опис обладнання - згідно документації
Завершена
375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 1 500.00 UAH
Номер:
5ca327a759cb470cb7ea9032afe885e9
Внутрішній номер закупівлі:
3327538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-21-000371-b
Замовник:
Волицька сільська рада Мостиського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41746966
-
Адреса:
81324, Україна, Львівська область, село Волиця, вул.Дружби, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковалик Іван Богданович +380677110926 volicaotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
21.03.2019 12:55 - 02.04.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
21.03.2019 12:55 - 12.04.2019 00:00
Аукціон:
12.04.2019 11:33 - 12.04.2019 11:54
Період кваліфікації:
12.04.2019 11:54 - 19.04.2019 14:41
Період завантаження договору:
12.04.2019 11:54 - 02.05.2019 11:54
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Моноблоки
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 30.04.2019
Місце постачання
81324, Україна, Львівська область, село Волиця, село Волиця, вул. Дружби, 22, Мостиський район
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛЕОПОЛІС КОМП'ЮТЕР"
Оскарження: 12.04.2019 11:54 - 30.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40293555
-
Контактна особа:
Мар'ян Банін +380981070013 leocomp.info@gmail.com
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Шолом-Алейхема, 6
Оскарження: 12.04.2019 11:54 - 30.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
374 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
374 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.04.2019 14:41
Документи
38
Скарги
0
ДП "Орт-сервіс" ТОВ "Орт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30162314
-
Контактна особа:
Андрей Кинах +380505869132,+380965669924 kinah.68@i.ua
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Залізнична, буд.14А, корп.5
Початкова пропозиція
375 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
375 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
0eceb5b2313142feb99ddc1ddca34069
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-21-000371-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ЛЕОПОЛІС КОМП'ЮТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40293555
-
Контактна особа:
Мар'ян Банін +380981070013 leocomp.info@gmail.com
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Шолом-Алейхема, 6
Номер договору:
1
Сума договору:
374 250.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
311 875.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
08.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний