-
Відкриті торги
-
КЕП
Моноблоки
374 250.00
UAH з ПДВ
Номер:
0eceb5b2313142feb99ddc1ddca34069
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-21-000371-b-c1
Замовник:
Волицька сільська рада Мостиського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41746966
-
Контактна особа:
Ковалик Іван Богданович +380677110926 volicaotg@ukr.net
-
Адреса:
81324, Україна, Львівська область, село Волиця, вул.Дружби, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЛЕОПОЛІС КОМП'ЮТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40293555
-
Контактна особа:
Мар'ян Банін +380981070013 leocomp.info@gmail.com
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Шолом-Алейхема, 6
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
08.05.2019 00:00
Період дії договору:
08.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
374 250.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 375.00 UAH)
Оплачено:
374 250.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 375.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Моноблоки
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 30.04.2019
Місце постачання
81324, Україна, Львівська область, село Волиця, село Волиця, вул. Дружби, 22, Мостиський район
На карті