• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Моноблоки

Детальний опис обладнання - згідно документації

Завершена

375 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 500.00 UAH
Період уточнення: 21.03.2019 12:55 - 02.04.2019 00:00
Відповідь надана

Підтвердження ліцензійності програмного забезпечення Microsoft

Номер: c656f77ad2b84472bb7f1849e869754a
Дата опублікування: 26.03.2019 09:38
Опис: Шановний Замовник! З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: «Учасник у складі тендерної пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. Кожний примірник програмного забезпечення Windows має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі тендерної пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Замовник може звернутись до представництва Microsoft в Україні за підтвердженням такої інформації.» Дякуємо за відповідь!
Відповідь: Шановний учаснику. Ваше питання враховано та будуть внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді: 03.04.2019 23:01
Відповідь надана

Просимо викласти тендерну документацію

Номер: 8f394b8c1e0346eaaa7596b0c512d016
Дата опублікування: 22.03.2019 09:45
Опис: Шановний Замовнику! Просимо викласти тендерну документацію. Час уточнень впливає та потенційні Учасники втрачають можливість задати питання, якщо вони виникнуть. Дякуємо.
Відповідь: Шановний учаснику. Тендерна документація розміщена. Відповідно до ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі, тендерна документація розміщається не пізніше як за 15 днів до дня розкриття тендерних пропозицій. Наша тендерна документація розміщена не пізніше як за 15 днів, тобто замовником дотримано строки для уточнень, підготовки та подання тендерних пропозицій учасниками
Дата відповіді: 25.03.2019 16:36
Відповідь надана

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Номер: 3d9dde0357b6443884a185a3719c8567
Дата опублікування: 22.03.2019 07:51
Опис: 1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає предмету закупівлі? 2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь: Шановний учаснику. З приводу ваших запитань. 1. Відповідно до Додатку 4 тендерної документації передбачено, що "всі посилання на торговельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент»". А також зазначено, що запропоновані учасниками характеристики товарів повинні відповідати або бути кращими за показники, наведені у даній таблиці.Тобто учасники мають право пропонувати товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає предмету закупівлі, але при цьому характеристики мають відповідати або бути краще заявлених замовником. 2. Участь фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ допускається. Ціна пропозиції кожного учасника буде розглядатися як остаточна. Окрім того у Розділі 5 тендерної документації детально про це описано
Дата відповіді: 25.03.2019 16:42