-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (системні блоки, монітори, персональні комп’ютери-моноблоки, документ-сканери, клавіатури, маніпулятори «миша»)
Тендер Prozorro UA-2019-04-05-000453-b
системні блоки, монітори, персональні комп’ютери-моноблоки, документ-сканери, клавіатури, маніпулятори «миша»
Завершена
1 873 422.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 367.11 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 367.11 UAH
Номер:
f3f1ef819db045fbb5addbd511037d3e
Внутрішній номер закупівлі:
3322398
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-05-000453-b
Замовник:
Київський національний торговельно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566117
-
Адреса:
02156, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Кіото, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Юлія Анатоліївна +380445314859 j.babenko@knute.edu.ua https://www.knteu.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 873 422.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 367.11 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
05.04.2019 11:24 - 22.04.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
05.04.2019 11:24 - 02.05.2019 16:00
Аукціон:
03.05.2019 11:48 - 03.05.2019 12:09
Період кваліфікації:
03.05.2019 12:09 - 08.05.2019 14:28
Період завантаження договору:
03.05.2019 12:09 - 23.05.2019 12:09
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
системні блоки, монітори, персональні комп’ютери-моноблоки, документ-сканери, клавіатури, маніпулятори «миша»
Кількість
339 штуки
Період постачання
до 30.06.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН"
Оскарження: 03.05.2019 12:09 - 19.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39396481
-
Контактна особа:
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН" (044)5012100 corp_tender@navigator.ua http://navigator.ua
-
Адреса:
04116, Україна, Київська обл., Київ, вул. Кирило-Мефодіївська, буд 14/2
Оскарження: 03.05.2019 12:09 - 19.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 852 572.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 839 203.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.05.2019 14:28
Документи
27
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕДВАНС КОМПАНІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34044831
-
Контактна особа:
Осипова Валентина Вікторівна +380939660212 valentina.osipova@advance.com.ua
-
Адреса:
04074, Україна, м.Київ, м.Київ, Оболонський район, ВУЛИЦЯ АВТОЗАВОДСЬКА, будинок 2, корпус 66, кімната 223
Початкова пропозиція
1 871 887.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 840 536.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
a5b966e9049b4536a4c4759ad5e6bb56
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-05-000453-b-a1
Постачальник:
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39396481
-
Контактна особа:
ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН" (044)5012100 corp_tender@navigator.ua http://navigator.ua
-
Адреса:
04116, Україна, Київська обл., Київ, вул. Кирило-Мефодіївська, буд 14/2
Номер договору:
425
Сума договору:
1 839 203.04 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 15.12.2019 00:00
Дата підписання:
22.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний