• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (системні блоки, монітори, персональні комп’ютери-моноблоки, документ-сканери, клавіатури, маніпулятори «миша»)

системні блоки, монітори, персональні комп’ютери-моноблоки, документ-сканери, клавіатури, маніпулятори «миша»

1 839 203.04 UAH з ПДВ
Номер: a5b966e9049b4536a4c4759ad5e6bb56
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-05-000453-b-a1
Замовник: Київський національний торговельно-економічний університет
Постачальник: ТОВ "НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН"
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис: системні блоки, монітори, персональні комп’ютери-моноблоки, документ-сканери, клавіатури, маніпулятори «миша»
Номер договору: 425
Дата підписання: 22.05.2019 00:00
Період дії договору: до 15.12.2019 00:00
Сума договору: 1 839 203.04 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 839 203.04 UAH)
Оплачено: 1 839 203.04 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 839 203.04 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
системні блоки, монітори, персональні комп’ютери-моноблоки, документ-сканери, клавіатури, маніпулятори «миша»
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 339 штуки
Період постачання до 30.06.2019
Місце постачання 02156, Україна, Київська обл., Київ, вул. Кіото, 19 На карті