-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (системні блоки, монітори, персональні комп’ютери-моноблоки, документ-сканери, клавіатури, маніпулятори «миша»)
Тендер Prozorro UA-2019-04-05-000453-b
системні блоки, монітори, персональні комп’ютери-моноблоки, документ-сканери, клавіатури, маніпулятори «миша»
Завершена
1 873 422.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 367.11 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 367.11 UAH
Період оскарження:
05.04.2019 11:24 - 28.04.2019 00:00
Нічого не знайдено.