-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
(39710000-2, Електричні побутові прилади) шафа жарочна, електросковорода, картоплечистка, м`ясорубка, електроплита, протирочно-різальна машина, електрокипятильник, марміт для перших блюд,бойлер.
Тендер Prozorro UA-2016-10-03-000838-b
1.Шафа жарочна трикамерна ШЖЕ 380В,8шт.; 2. Електросковорода СЭМ-0,5 або еквівалент 6шт.; 3. М’ясорубка електрична МІМ – 300 або еквівалент – 4 шт.; 4. Картоплечистка МОК – 150 М або еквівалент – 2 шт.; 5. Машина протирочно – різальна МПР 350 М.00 або еквівалент – 4 шт. ; 6. Електроплита 6-ти комфорна ПЕ-6Ш або еквівалент 9шт.; 7. Електрокипятильник ЕКГ-50 або еквівалент 1шт.; 8. Електрокипятильник ЕКГ-100 або еквівалент 3шт.; 9.Марміт для перших блюд МСЕ-1-110 або еквівалент 1шт. 10. Бойлер 100л.-3шт.
Завершена
658 670.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 6 586.70 UAH
мін. крок: 1% або 6 586.70 UAH
Номер:
1837ed90b7744eefaead634e2b3ee4b8
Внутрішній номер закупівлі:
329038
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-03-000838-b
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142342
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, місто Новомосковськ, вул.Радянська, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Анатоліївна +380569378903,+380569371690 osvita.buchgalter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
658 670.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 586.70 UAH
Період уточнення:
03.10.2016 14:38 - 10.10.2016 11:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2016 14:38 - 20.10.2016 11:00
Аукціон:
21.10.2016 14:17 - 21.10.2016 14:50
Період кваліфікації:
21.10.2016 14:50 - 08.11.2016 09:49
Період завантаження договору:
21.10.2016 14:50 - 10.11.2016 14:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
1.Шафа жарочна трикамерна ШЖЕ 380В,8шт.; 2. Електросковорода СЭМ-0,5 або еквівалент 6шт.; 3. М’ясорубка електрична МІМ – 300 або еквівалент – 4 шт.; 4. Картоплечистка МОК – 150 М або еквівалент – 2 шт.; 5. Машина протирочно – різальна МПР 350 М.00 або еквівалент – 4 шт. ; 6. Електроплита 6-ти комфорна ПЕ-6Ш або еквівалент 9шт.; 7. Електрокипятильник ЕКГ-50 або еквівалент 1шт.; 8. Електрокипятильник ЕКГ-100 або еквівалент 3шт.; 9.Марміт для перших блюд МСЕ-1-110 або еквівалент 1шт. 10. Бойлер 100л.-3шт.
×
-
ДК 016:2010:
27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н.в.і.у.
Кількість
41 штуки
Період постачання
28.10.2016 - 30.11.2016
Місце постачання
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Радянська,39
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Контратос
Оскарження: 21.10.2016 14:50 - 19.11.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39536506
-
Контактна особа:
Голенков Володимир Миколайович +380503645599 contratos.vt@gmail.com
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Леніна, 160 оф. 200
Оскарження: 21.10.2016 14:50 - 19.11.2016 00:00
Початкова пропозиція
509 625.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
467 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2016 09:49
Документи
33
Скарги
0
ФОП Голенкова О.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2020807520
-
Контактна особа:
Трояновський Володимир Миколайович +380968341922 ovg0242@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Незалежної України 72, кв. 63
Початкова пропозиція
567 760.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
561 173.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
ТОВ Компанія НВІ ГРУП
×
-
Код ЄДРПОУ:
38206107
-
Контактна особа:
Неділько Іван Степанович +380445361350 0672230022@ukr.net http://meblevuk.prom.ua/
-
Адреса:
03062, Україна, Київська область, Київ, вул. Зодчих, 6 а кв. 113
Початкова пропозиція
587 400.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
567 633.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
ФОП Маєвський Вадим Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2844006751
-
Контактна особа:
Маєвський Вадим Анатолійович +380674098552 80674098552@ukr.net
-
Адреса:
03062, Україна, м. Київ, Київ, вул.Чистяківська,6-10, кв. 110
Початкова пропозиція
632 136.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
632 136.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
810c3663f335436f873879a3d2edead6
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-03-000838-b-b1
Постачальник:
ТОВ Контратос
×
-
Код ЄДРПОУ:
39536506
-
Контактна особа:
Голенков Володимир Миколайович +380503645599 contratos.vt@gmail.com
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Леніна, 160 оф. 200
Номер договору:
1
Сума договору:
467 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.11.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Дата підписання:
21.11.2016 15:33
Статус:
Підписаний