-
Відкриті торги
-
КЕП
(39710000-2, Електричні побутові прилади) шафа жарочна, електросковорода, картоплечистка, м`ясорубка, електроплита, протирочно-різальна машина, електрокипятильник, марміт для перших блюд,бойлер.
467 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
810c3663f335436f873879a3d2edead6
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-03-000838-b-b1
Постачальник:
ТОВ Контратос
×
-
Код ЄДРПОУ:
39536506
-
Контактна особа:
Голенков Володимир Миколайович +380503645599 contratos.vt@gmail.com
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Леніна, 160 оф. 200
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
21.11.2016 15:33
Період дії договору:
21.11.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Сума договору:
467 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
1.Шафа жарочна трикамерна ШЖЕ 380В,8шт.; 2. Електросковорода СЭМ-0,5 або еквівалент 6шт.; 3. М’ясорубка електрична МІМ – 300 або еквівалент – 4 шт.; 4. Картоплечистка МОК – 150 М або еквівалент – 2 шт.; 5. Машина протирочно – різальна МПР 350 М.00 або еквівалент – 4 шт. ; 6. Електроплита 6-ти комфорна ПЕ-6Ш або еквівалент 9шт.; 7. Електрокипятильник ЕКГ-50 або еквівалент 1шт.; 8. Електрокипятильник ЕКГ-100 або еквівалент 3шт.; 9.Марміт для перших блюд МСЕ-1-110 або еквівалент 1шт. 10. Бойлер 100л.-3шт.
×
-
ДК 016:2010:
27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н.в.і.у.
Кількість
41 штуки
Період постачання
28.10.2016 - 30.11.2016
Місце постачання
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Радянська,39
На карті