-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Стіл хірургічний - 2шт
Тендер Prozorro UA-2016-10-13-001202-b
Завершена
1 260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 7 000.00 UAH
Номер:
eebb450da3a446349efc7e80f952ae6f
Внутрішній номер закупівлі:
325439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-13-001202-b
Замовник:
КУ "Маріупольська міська лікарня №9 - медико-санітарна частина працівників департаменту морського флоту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05480826
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Гагаріна, будинок 114/116
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Борисівна +380629513228 likarnya9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33192000-2 Меблі медичного призначенняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 260 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 000.00 UAH
Період уточнення:
13.10.2016 18:50 - 21.10.2016 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2016 18:50 - 30.10.2016 23:00
Аукціон:
31.10.2016 11:54 - 31.10.2016 12:27
Період кваліфікації:
31.10.2016 12:27 - 07.11.2016 15:56
Період завантаження договору:
04.11.2016 15:38 - 24.11.2016 15:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стіл хірургічний.
×
-
ДК 016:2010:
32.50.3 Меблі медичні, хірургічні, стоматологічні та ветеринарні; крісла парикмахерські та подібні крісла; їхні частини
Кількість
2 штуки
Період постачання
01.11.2016 - 31.12.2016
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ СІТІМЕД
Оскарження: 31.10.2016 12:27 - 15.11.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763548
-
Контактна особа:
Коваль Світлана Вікторівна +380442365354 info@citimed.com.ua http://www.citimed.com.ua
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, вул. Григорія Андрющенка, 7/19, оф. 2
Оскарження: 31.10.2016 12:27 - 15.11.2016 00:00
Початкова пропозиція
457 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
457 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.11.2016 15:36
Документи
20
Скарги
0
ФОП Лещенко Владислав Олександрович
Оскарження: 04.11.2016 15:36 - 15.11.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3660006050
-
Контактна особа:
Лещенко Владислав Олександрович +380688609142 al-le2009@ukr.net
-
Адреса:
21011, Україна, Вінницька область, Вінниця, Вул. Садова, 8, кв 4
Оскарження: 04.11.2016 15:36 - 15.11.2016 00:00
Початкова пропозиція
560 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
560 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.11.2016 15:38
Документи
8
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "КСЕНКО"
Оскарження: 04.11.2016 15:38 - 18.11.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39330111
-
Контактна особа:
Жуков Ігор Васильович 380445410800 info@ksenko.com http://www.ksenko.com/
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Флоренції, 1/11, офіс 197
Оскарження: 04.11.2016 15:38 - 18.11.2016 00:00
Початкова пропозиція
1 257 892.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 257 892.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2016 15:56
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "Нова медична група"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37506724
-
Контактна особа:
Волинчук Катерина Олексіївна +380442957414 volynchuk@nmg.kiev.ua http://www.nmg.kiev.ua
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, вул. Кловський узвіз, 13, офіс 25
Початкова пропозиція
1 259 109.66 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 259 109.66 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
0aa0c369d0fa42a497b0a11cd022ca9b
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-13-001202-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КСЕНКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39330111
-
Контактна особа:
Жуков Ігор Васильович 380445410800 info@ksenko.com http://www.ksenko.com/
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Флоренції, 1/11, офіс 197
Номер договору:
107
Сума договору:
1 257 892.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.11.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Дата підписання:
18.11.2016 15:00
Статус:
Підписаний