-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Стіл хірургічний - 2шт
Тендер Prozorro UA-2016-10-13-001202-b
Завершена
1 260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 7 000.00 UAH
Період уточнення:
13.10.2016 18:50 - 21.10.2016 00:00
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
0782b401a5934c438811ff323fbf6ced
Дата опублікування:
17.10.2016 14:09
Опис:
Доброго дня! Поясність будь-ласка, що мається на увазі у п. 14 технічної специфікації під "наявністю функції згинання". Дякую.
Відповідь:
Мається на увазі наявність функції згинання/складання/"опция излом"...
що саме не зрозуміло?
Дата відповіді:
17.10.2016 16:56