-
Відкриті торги
-
КЕП
Стіл хірургічний - 2шт
1 257 892.00
UAH з ПДВ
Номер:
0aa0c369d0fa42a497b0a11cd022ca9b
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-13-001202-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КСЕНКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39330111
-
Контактна особа:
Жуков Ігор Васильович 380445410800 info@ksenko.com http://www.ksenko.com/
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Флоренції, 1/11, офіс 197
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
107
Дата підписання:
18.11.2016 15:00
Період дії договору:
18.11.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Сума договору:
1 257 892.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 257 892.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стіл хірургічний.
×
-
ДК 016:2010:
32.50.3 Меблі медичні, хірургічні, стоматологічні та ветеринарні; крісла парикмахерські та подібні крісла; їхні частини
Кількість
2 штуки
Період постачання
01.11.2016 - 31.12.2016