• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

код за ДК 021:2015 – 34620000-9 –рейковий рухомий склад (трамвайний вагон, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)

Завершена

30 780 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 308 000.00 UAH
Номер: a24359ee821a449c848093de8d993ccd
Внутрішній номер закупівлі: 3242351
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-14-000669-c   
Замовник: Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
Контактна особа: Мінтімірова Євгенія Миколаївна +380617874695 melent_eva@ukr.net http://zet.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34620000-9 Рейковий рухомий складАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 30 780 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 308 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 923 400.00 UAH
Період уточнення: 14.02.2019 15:47 - 07.03.2019 15:52
Період прийому пропозицій: 14.02.2019 15:47 - 17.03.2019 15:52
Період прекваліфікації: 17.03.2019 15:57 - 24.03.2019 00:00
Аукціон: 25.03.2019 11:01 - 25.03.2019 11:22
Період кваліфікації: 25.03.2019 11:22 - 28.03.2019 10:27
Період завантаження договору: 25.03.2019 11:22 - 14.04.2019 11:22

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 –рейковий рухомий склад (трамвайний вагон, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Код ДК 021:2015: 34620000-9 Рейковий рухомий склад
Кількість 12 штуки
Період постачання до 18.12.2019
Місце постачання 69095, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 2 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торговий Дім "ЛІТАН"

Оскарження: 25.03.2019 11:22 - 08.04.2019 01:00
Початкова пропозиція 30 720 000.00 UAH з ПДВ /
30 384 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.03.2019 13:53
Результати кваліфікації
Переможець
28.03.2019 10:27
Документи 27
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОЛОГІЇ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ"
Початкова пропозиція 30 780 000.00 UAH з ПДВ /
30 385 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.03.2019 13:54
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 22
Скарги 0

Контракти

Номер: 6eb1fb39458442c9a10ca9905b345591
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-14-000669-c-b1
Постачальник: ТОВ "Торговий Дім "ЛІТАН"
Номер договору: 240
Сума договору: 2 532 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.04.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 15.04.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договор Литан.pdf
jpg
додаткова угода 1 від 12.07.2019.jpg
jpg
доп угода 2.jpg
jpg
звіт про виконання договору.jpg
p7s
sign.p7s