-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 –рейковий рухомий склад (трамвайний вагон, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
2 532 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6eb1fb39458442c9a10ca9905b345591
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-14-000669-c-b1
Замовник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Контактна особа:
Мінтімірова Євгенія Миколаївна +380617874695 melent_eva@ukr.net http://zet.zp.ua
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Героїв Сталінграду, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "Торговий Дім "ЛІТАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36440036
-
Контактна особа:
Олег Сухов +380503203495 litan@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Криворізька, буд. 1
Класифікатор ДК 021:2015:
34620000-9 Рейковий рухомий складАналіз за цим CPV
Номер договору:
240
Дата підписання:
15.04.2019 00:00
Період дії договору:
15.04.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
2 532 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 532 000.00 UAH)
Оплачено:
2 532 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 532 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 –рейковий рухомий склад (трамвайний вагон, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 18.12.2019
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
db22114a5dec457db37402c37f28762f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
240
Дата внесення змін до договору:
12.07.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e16cf3786d8a454c887b09d9b8be62b1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
15.10.2019 00:00
Статус:
Опубліковано