-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 –рейковий рухомий склад (трамвайний вагон, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Тендер Prozorro UA-2019-02-14-000669-c
Завершена
30 780 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 308 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 308 000.00 UAH
Період уточнення:
14.02.2019 15:47 - 07.03.2019 15:52
Звернень немає. Звернення не може бути заданим