• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Придбання УЗД діагностики для КНП "Дашівська міська лікарня" Дашівської селищної ради)

Завершена

1 300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 500.00 UAH
Номер: bd191f7a78a341b793f56ef737edb433
Внутрішній номер закупівлі: 3188200
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-25-001977-b   
Замовник: КНП "ДАШІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: БАРАНЕЦЬ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ +380989705609 Ivgx2011@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 500.00 UAH
Період уточнення: 25.02.2019 16:11 - 03.03.2019 16:16
Період прийому пропозицій: 25.02.2019 16:11 - 13.03.2019 16:16
Аукціон: 14.03.2019 15:08 - 14.03.2019 15:29
Період кваліфікації: 14.03.2019 15:29 - 18.03.2019 10:28
Період завантаження договору: 14.03.2019 15:29 - 03.04.2019 15:29

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Придбання УЗД діагностики для КНП "Дашівська міська лікарня" Дашівської селищної ради)
Код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 22740, Україна, Вінницька область, Іллінецький район, смт Дашів, вулиця Пирогова,2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ПРОТЕК СОЛЮШНЗ УКРАЇНА

Оскарження: 14.03.2019 15:29 - 29.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 288 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 288 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.03.2019 10:28
Документи 12
Скарги 0
ФОП Сабіруллова Марина Адольфівна
Початкова пропозиція 1 299 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 299 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: c8de9da98ece4942b459581ec7fb6c16
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-25-001977-b-a1
Постачальник: ТОВ ПРОТЕК СОЛЮШНЗ УКРАЇНА
Номер договору: 1
Сума договору: 1 288 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.04.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 01.04.2019 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s