-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Придбання УЗД діагностики для КНП "Дашівська міська лікарня" Дашівської селищної ради)
Тендер Prozorro UA-2019-02-25-001977-b
Завершена
1 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 500.00 UAH
Період уточнення:
25.02.2019 16:11 - 03.03.2019 16:16
Звернень немає. Звернення не може бути заданим