-
Відкриті торги
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Придбання УЗД діагностики для КНП "Дашівська міська лікарня" Дашівської селищної ради)
1 288 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c8de9da98ece4942b459581ec7fb6c16
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-25-001977-b-a1
Постачальник:
ТОВ ПРОТЕК СОЛЮШНЗ УКРАЇНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
36519759
-
Контактна особа:
Постернак Людмила Володимирівна +380445934326 info@protech-solutions.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Глазунова, буд. 3, кв.11
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
01.04.2019 00:00
Період дії договору:
01.04.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
1 288 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 288 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Придбання УЗД діагностики для КНП "Дашівська міська лікарня" Дашівської селищної ради)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
22740, Україна, Вінницька область, Іллінецький район, смт Дашів, вулиця Пирогова,2
На карті